Godziny otwarcia Pon-pt - 9.00 do 18.00
sobota - 9.00 do 13.00
Zadzwoń do nas +48 61 8192 332
Napisz do nas chemart2@onet.eu

Technika grzewcza

 

 


KOSPEL – Zobacz kolekcję

Naszymi najbardziej rozpoznawalnymi produktami są indukcyjne, ceramiczne i gazowe płyty kuchenne, piekarniki, kuchenki mikrofalowe oraz okapy. Dodać także należy baterie kuchenne oraz armaturę łazienkową i akcesoria do gospodarstw domowych oraz toalet publicznych. Ponadto jesteśmy producentami żeliwa i stali, a w 2009 roku uruchomiliśmy w Chinach fabrykę, w której produkcja skupiona jest na elementach grzejnych.Działalność biznesowa obejmuje takie marki jak Teka, Küppersbusch, Mofém, Thor oraz Intra. Posiadamy 14 własnych fabryk w różnych częściach świata, w tym 7 w Europie.


GALMET – Zobacz kolekcję
Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wyposażenia i sposobów zasilania instalacji grzewczych, a gama wytwarzanych urządzeń jest bardzo duża, od całych serii ogrzewaczy wody przez wszystkie rodzaje wymienników c.w.u. i kotłów c.o., aż po gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz zestawy kolektorów słonecznych.
Wytrwale realizujemy nasze ambicje i cele, priorytetem jest stały rozwój i osiągniecie pozycji światowego lidera w branży grzewczej. Nasza kadra to ponad 700 ludzi z pasją, którzy kreują naszą siłę przedsiębiorstwa.


ARISTON – Zobacz kolekcję
TRES GRIFERÍA to rodzinna firma, posiadająca ponad 40 lat doświadczenia, zajmująca się integralną produkcją baterii najwyższej jakości, zarówno łazienkowych, jak ikuchennych, paneli z hydromasażem i akcesoriów łazienkowych oraz ich komercjalizacją. Wraz ze swoimi filiami w Niemczech, Polsce i Portugalii oraz główną fabryką o powierzchni ponad 30 000 m2 znajdującą się w Valliranie (Barcelona), gdzie produkuje się ponad 3000 modeli baterii, jest to jedna z najważniejszych firm na rynku europejskim, stawiająca sobie za cel najwyższy poziom usług, jakość oraz dobrą cenę.