Godziny otwarcia Pon-pt - 9.00 do 18.00
sobota - 9.00 do 13.00
Zadzwoń do nas +48 61 8192 332
Napisz do nas chemart2@onet.eu

Płytki

 


PARADYŻ – Zobacz kolekcję płytek
Ułatwiamy remontowanie i urządzanie, dostarczając płytki, produkty ceramiczne, gotowe aranżacje inspirowane stylem naszych Klientów. Chcemy zachwycać wzornictwem oraz wyjątkową obsługą na każdym etapie współpracy.
Siła Ceramiki Paradyż pozwala zaoferować Klientom znacznie więcej niż sam produkt – Ceramika Paradyż może i chce inspirować wielowymiarowo, realizując wszystkie procesy na poziomie adekwatnym dla pozycji lidera w branży ceramicznej.


CERRAD – Zobacz kolekcję
Nasza filozofia jest prosta: kochamy to, co piękne, naturalne i to, co zapewni nam i naszym bliskim bezpieczeństwo – stawiamy na kontakt z naturą. Dlatego nasze płytki ceramiczne, gresowe i klinkierowe inspirowane są  naturalnymi kolorami ziemi, fakturą kamieni czy rysunkiem różnych gatunków drewna. Wykonywane są z naturalnych surowców. Ponieważ dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo, nasze produkty ceramiczne, gresowe i klinkierowe są mrozoodporne, antypoślizgowe, odporne na ogień i na korozję biologiczną.


CERAMIKA COLOR – Zobacz kolekcję
Duży nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów, czego potwierdzeniem są uzyskane Atesty PZH; Zakładu Higieny Komunalnej oraz Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii oraz Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki o zgodności naszych wyrobów z Polską Normą. Rosnące wymagania naszych klientów zaspokajamy poprzez inwestycje w rozwój technologiczny – wykorzystujemy do produkcji surowce i półprodukty najwyższej jakości, a także techniczny – poprzez modernizację istniejącego parku maszynowego oraz inwestycje w nowe urządzenia.


CERAMIKA-KOŃSKIE – Zobacz kolekcję
Ceramika Końskie Sp. z o.o. jest producentem wyrobów ceramicznych od 1996 roku i funkcjonuje na rynku materiałów budowlanych jako spółka z udziałem zagranicznym. Włoskie korzenie firmy rzutowały na jej rozwój i określają obecne standardy w zakresie gamy produktów. Płytki ścienne i podłogowe Ceramiki Końskie Sp. z o. o. wytwarzane są w oparciu o włoskie urządzenia i technologię, z polskich surowców i pod kierunkiem krajowych specjalistów.


OPOCZNO – Zobacz kolekcję
Opoczno już od wielu lat inspiruje do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu, dostarczając płytki o wyjątkowym bogactwie wzorów, kolorów, struktur i formatów. Każda kolekcja to wyszukany design bedący efektem zaangażowania projektantów. Subtelne łączenie tradycji z owoczesnością oraz stosowanie najnowszych technologii sprawia, że wszystkie produkty marki Opoczno wyróżniają się wyjątkową estetyką i doskonałą jakością.


TUBĄDZIN – Zobacz kolekcję
Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.Bogaty asortyment Grupy Tubądzin tworzą obecnie cztery marki: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Każda z nich wprowadza własne, wyodrębnione linie produktów i kolekcje. Ich zróżnicowanie pod kątem stylu, wzornictwa, rozmiaru i zastosowań, pozwala klientom na pełną swobodę aranżacji.


NOWA GALA CERAMIKA – Zobacz kolekcję
Ceramika Nowa Gala S.A. to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem rynkowym.