Godziny otwarcia Pon-pt - 9.00 do 18.00
sobota - 9.00 do 13.00
Zadzwoń do nas +48 61 8192 332
Napisz do nas chemart2@onet.eu

Panele i drzwi

PANELE


KRONOPOL – Zobacz kolekcję
Panele, w których została zamknięta struktura drewna, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Najnowsza linia, w której każdy panel nawiązuje do innego zapachu, smaku czy wyglądu, nadaje podłodze niepowtarzalny charakter. Ten szeroki wachlarz ulotnych emocji zaklęty został w specjalnej strukturze paneli, stanowiąc razem doskonałą harmonijną kompozycję.


KRONO ORIGINAL – Zobacz kolekcję

Jeżeli zastanawiasz się jaki rodzaj podłogi chciałbyś posiadać w swoim domu w przyszłości, możesz z czystym sumieniem wybrać podłogę laminowaną Krono Original®. Korzyści są oczywiste: stylowy wzór, wieloletnia trwałość, wysoko wydajne powierzchnie i łatwa pielęgnacja. Laminat nie musi obawiać się porównań z innymi rodzajami powierzchni podłogowych – nic podobnego! Technologia produkcji podłóg laminowanych rozwinęła się, aby laminat mógł zapewnić stylową jakość, którą da się zobaczyć. Laminat posiada wiele zalet, których nie zapewni praktycznie żaden inny rodzaj podłogi. Kiedy zapoznacie się Państwo z zaletami oferowanymi przez laminat Krono Original®, nie będziecie zadawać pytania: dlaczego laminat? Zamiast tego, stwierdzicie, że wybór tej solidnej i trwałej podłogi stanowi łatwą decyzję.


GERFLOR – Zobacz kolekcję
Nie musisz wybierać między technologią a wzornictwem! Dzięki szerokiej gamie wzorniczej od wzorów klasycznych po nowoczesne, nasze produkty znajdą zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach spełniając wymagania akustyczne, wgniecenia… i oczekiwania wzornicze jak dekory naturalne czy współczesne… Zachowując właściwości techniczne oraz wzornictwo, produkujemy nasze kolekcje zgodnie z zasadą poszanowania środowiska jak i zdrowia ich końcowych użytkowników.

DRZWI


DRE – Zobacz kolekcję
Drzwi dopasowane do każdych wnętrz


ENIRO LINE – Zobacz kolekcję
Drzwi dopasowane do każdych wnętrz

 


POL-SKONE – Zobacz kolekcję
Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.

 


PORTA  – Zobacz kolekcję
PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty.

KLAMKI


GAMET  – Zobacz kolekcję
GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.GAMET S.A. jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

 

OKNA DACHOWE I SCHODY

 


FAKRO  – Zobacz kolekcję
Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Przedsiębiorstwo należy do czołówki najbardziej innowacyjnych polskich firm. Celem FAKRO jest dostarczanie najwyższej jakości produktów spełniających oczekiwania klientów na całym świecie. Właśnie innowacyjność stała się głównym motorem rozwoju firmy.