Godziny otwarcia Pon-pt - 9.00 do 18.00
sobota - 9.00 do 13.00
Zadzwoń do nas +48 61 8192 332
Napisz do nas chemart2@onet.eu

Farby

 


Śnieżka – Zobacz kolekcję

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce. Tak wysoką pozycję rynkową firma osiągnęła w ciągu ponad 30 lat – początki Firmy sięgają bowiem roku 1984. Zakład zatrudniał wtedy – łącznie z właścicielami – od kilku do kilkunastu osób. Dziś Śnieżka to nowoczesny zakład zatrudniający w całej Grupie Kapitałowej około 1000 osób i wytwarzający rocznie około 140 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne.


MAGNAT – Zobacz kolekcję

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA

Wysokiej jakości innowacyjna ceramiczna farba do wnętrz

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA to wysokiej jakości innowacyjna ceramiczna farba do wnętrz z funkcją oczyszczania powietrza ze formaldehydu. Ponadto produkt charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na szorowanie i wielokrotne zmywanie, co sprawia, że uzyskane powłoki nie absorbują zabrudzeń i „trudnych” plam¹ oraz są odporne na dezynfektanty². Cząsteczki srebra zawarte w farbie chronią powstałą powłokę przed rozwojem bakterii, a dodatkowe składniki zabezpieczają ją przed rozwojem grzybów i pleśni. Antystatyczne właściwości powłoki farby powodują mniejsze przyleganie kurzu do powierzchni, co w połączeniu z hipoalergiczną formułą sprawia, że farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA jest bezpieczna dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii.


CAPAROL – Zobacz kolekcję
Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol jako pierwszy na świecie opracował recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwszy, rozpoczął produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Caparol stawia na intensywne prace badawcze oraz innowacyjność. Siłą marki jest umiejętne połączenie zaawansowanych technologii z bogatą ofertą kolorystyczną. Szerokie spektrum specjalistycznych produktów zostało opracowane i przetestowane, aby sprostać wymaganiom różnorodnych podłoży – 700 produktów w 9 kategoriach. W ofercie marki znajdują się farby, systemy izolacji cieplnej, systemy akustyczne, produkty do ochrony i naprawy betonu oraz materiały przeznaczone do profesjonalnej konserwacji i renowacji zabytków. Caparol przywiązuje dużą wagę do roli szkoleń dla partnerów handlowych, wykonawców, architektów czy dekoratorów wnętrz.