Godziny otwarcia Pon-pt - 9.00 do 18.00
sobota - 9.00 do 13.00
Zadzwoń do nas +48 61 8192 332
Napisz do nas chemart2@onet.eu

Chemia budowlana

 

 


MAPEI – Zobacz kolekcję płytek
MAPEI Polska jest częścią Grupy MAPEI – światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa. Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku. W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, która w ciągu następnych czterech lat podwoiła moce produkcyjne, a w lipcu 2012 roku ruszył drugi zakład produkcyjny firmy – w Barcinie. Całkowite moce produkcyjne MAPEI Polska wzrosły tym samym do poziomu 420 000 ton produktów proszkowych rocznie, przy czym dodatkowo w Gliwicach oddano do użytku linię produkcyjną do wytwarzania produktów płynnych m.in. domieszek do betonu, a w Barcinie – linię do produkcji tynków mokrych.


CERESIT – Zobacz kolekcję
Nasze produkty to o wiele więcej niż tylko nowinki techniczne; dostarczają profesjonalnym użytkownikom namacalną wartość dodaną. A ponieważ potrzeby użytkowników nieustannie się zmieniają, uważnie śledzimy trendy rynkowe. Dlatego nasza działalność opiera się na badaniach i rozwoju. Doświadczeni chemicy i inżynierowie przekształcają wszystkie istotne dla Henkla wyniki badań rynkowych w dostosowane do potrzeb konkretnych klientów produkty, dzięki którym praktyczna praca staje się łatwiejsza, szybsza i zdrowsza.


ATLAS – Zobacz kolekcję
Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. W ofercie firmy są zarówno wyroby przeznaczone dla amatorów drobnych remontów, jak i dla profesjonalistów szukających rozwiązania trudnych problemów budowlanych.


KERAKOLL – Zobacz kolekcję
Materiały mineralne linii ECO są materiałami ekologicznymi, jako że co najmniej 60% ich składu stanowią surowce pochodzenia mineralnego, całkowicie neutralne wobec środowiska i ludzi. Ponadto są materiałami o potwierdzonej certyfikatem bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych, co sprawia, że powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych jest zdrowsze, a komfort przebywania w tych pomieszczeniach jest wyższy.


DEN BRAVEN – Zobacz produkty
Jesteśmy dynamiczną, przedsiębiorczą i wielonarodową spółką, zatrudniającą około 1200 zaangażowanych pracowników. Każdego roku produkujemy dla naszych odbiorców na całym świecie setki milionów sztuk puszek pian montażowych, kartuszy uszczelniaczy lub klejów, aerozoli technicznych i artykułów budowlanych podobnego typu. Grupę Den Braven tworzy obecnie 8 zakładów produkcyjnych i 23 regionalne oddziały handlowe. Nieustanny rozwój sieci dystrybucji zapewnia nam globalne pokrycie rynku. Od założenia firmy w 1974 Den Braven specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów chemii budowlanej do zastosowań budowlanych i przemysłowych, zgodnie z misją “Uszczelnianie to nasza specjalność”. Dzięki konsekwentnej strategii firma osiągnęła pozycję lidera rynkowego w wielu krajach świata. Nasze produkty są dostępne pod wieloma markami, spośród których najbardziej znane to Den Braven, Zwaluw, Hercuseal i Tectane. Poza markami własnymi oferujemy cały szereg marek prywatnych.